HAKKIMIZDA

Vinç sektörü başta olmak üzere birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan GL, 2000 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin ve iş ortaklarının, tasarladığı, ürettiği ya da kullandığı vinç, makine, vinç mekanik ve elektrik sistemlerinin gereksinimlerini bünyesinde üreten GL, bu konuda küresel bir oyuncu olmayı hedeflemektedir. GL Makina, 6000 metrekarelik üretim tesisi ve konusunda uzman bir ekiple müşterilerine yenilikçi, üstün marka kalitesini hedefleyen ve dinamik bir hizmet sunmaktadır. Demir Çelik Fabrikaları, Haddehaneler, Bakır Fabrikaları, Çimento Fabrikaları, Limanlar, Yükleme sahaları ve Tersaneler başta olmak üzere birçok son kullanıcı için mekanik çözümler ile ilgili faaliyetini sürdüren GL, Endüstriyel Klimalar ve Otomasyon alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Özellikle son 5 yıl içerisinde koyduğu hedef basamaklarını hızla tırmanan GL, müşteri odaklı ve verimliliği önemseyen bir yönetim yaklaşımı ile yönetilmektedir.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörlerde yeterliliğimizle çalışma hayatına ve yatırımlara değer katan kaliteli ürünler sunmak; müşterilerimizin beklenti ve isteklerini göz önünde tutarak onlara değer verip, tedarikçilerimize değer katmak, öğrenen kendini geliştiren ve paylaşan organizasyon yapısının rekabette etkili güç olacağının farkında olup, çalışanların refah ve mutluluğunu artırmaktır.

Vizyonumuz

Ürünlerimizi sunduğumuz pazarlarda; rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve yenilikçi tasarımlarla güçlenen ürünlerle karşılayarak Türkiye pazarındaki liderliğini sürdürürken, Vinç Ekipmanları ve donanımları konusunda 5 yıl içinde dünya markaları arasında yer almaktır.

scroll